Hakkımızda

Ağaç oymacılık İstanbul, 2011 yılından beri kesintisiz olarak müşterilerinin isteğine cevap vermek ve üretim kapasitesini, kalitesini arttırmak amacıyla sektördeki yatırımlarına devam etmektedir.

150’nin üzerinde model çeşitlerimizle sektörde geniş bir ürün yelpazemizi bulundurarak Ağaç oymacılık olarak, kalite ve sürekliliği arttırma konusunda yenilikleri takip ederek yılların kazandırdığı tecrübe ve birikimle yoluna devam etmektedir. İskelet, cilahane,  paketleme alanlarını kendi bünyemizde bulundurarak müşteri ihtiyaçlarına hızlıca cevap vermekteyiz

Misyonumuz

2011 yılından bugüne İstanbul Anadolu yakasında mobilya sektöründe hizmet veren Ağaç oymacılık , kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayış ile mobilya üreticileri ve satıcıları için iyi bir tedarikçi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Vizyonumuz

Sürekli gelişen dünya pazarında konusundaki gelişmeleri en iyi şekilde takip eden, pazardaki ihtiyacı en iyi şekilde karşılayan ve açıkları en iyi şekilde götürerek yerinde ve zamanında müdahale eden otorite olarak kabul edilen bir üretici olmaktır.

     Amacımız zamana karşı koymak değil, onunla yarışmaktır.

X